Proste zasady odpowiedniego ubioru

Każde działanie podlega pewnym zasadom i nawet sposób właściwego stroju winien trzymać się kilku sztywnych wskazówek. Jeżeli myślisz, że wystarczy zakupić markowe ubrania i wszystko będzie pasować to jesteś w błędzie. To najważniejsza zasada: noszenie firmowych ubrań nie dokona, iż będziesz natychmiast wyglądać dobrze. Markowa odzież może być podwaliną, ale nigdy nie będzie starczającym warunkiem wytwornego wyglądu. Przyjrzyjmy się pewnym zasadom, dzięki którym będziesz wiedział jak dobierać do siebie rzeczy.

Skoncentruj się na klasycznym wyglądzie

Style w modzie zmieniają się z każdą chwilą. Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić to ubieranie się w typowy sposób. Skup się na ubiorze, który nigdy nie wychodzi z mody i zawsze jest na topie. Poszukuj kolorów, które najbardziej odzwierciedlają Twoje cechy osobowości.

Ignoruj znane marki

Ubieranie się musi być ostrożne. Bardzo ważna jest reguła, by nie stać się niewolnikiem tych wszystkich wiodących marek. Jeżeli jesteś w stanie kupić szalenie drogie ubrania znanej marki to musisz zadać sobie pytanie: czy faktycznie jest Ci to niezbędne? A może chcesz mieć tą rzecz w szafie tylko ze względu na markę? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że taki sam styl, design i kolor dostępne są w innym sklepie w cenie detalicznej, która będzie bardziej pasowała do Twojego portfela.

Eksperyment z kolorami

Czarny, błękitny i granatowy to typowe kolory kierowane do mężczyzn. Jednakże każdy może eksperymentować z kolorami, przede wszystkim z odcieniami i stonowanymi barwami.

Napisane na podstawie lunaobuwie.pl – półbuty Pilpol.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Porady i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.